LEVEL COMPLEX

طراحی سایت فروشگاهی
تولید محتوی متنی
بهینه سازی سئو
آدرس وب سایت:
levelcomplex.com

مجتمع لول یا LEVEL COMPLEX با بهره‌گیری از پنج بخش مجزا شامل خانه استیک مهمت، ترکایش لانج، فیتنس و آرایشگاه تیسا، تجربه‌ای منحصر به فرد از خدمات متنوع را به شما ارائه می‌دهد.

 

خدمات ارائه شده

توضیحات پروژه:

این پروژه دارای امکاناتی همچون طراحی قالب، باشگاه مشتریان، سیستم مدیریت پکیج ها و رزرو ها و با دو زبان فارسی، انگلیسی می باشد. این مجموعه شامل بخش‌های مختلفی از جمله خانه استیک مهمت، ترکایش لانج، فیتنس و آرایشگاه تیسا می‌باشد که هر کدام خدمات و امکانات خاص خود را ارائه می‌دهند.

این پروژه توسط تیم متخصصان ما با استفاده از برنامه نویسی با لاراول طراحی و توسعه یافته است.

نمایش پروژه در دسکتاپ ، موبایل و تبلت

فناوری های استفاده شده

لاراول

Laravel

لاراول یک فریم‌ ورک متن‌ باز و مبتنی بر زبان PHP است که برای توسعه سریع و آسان وب‌ سایت‌ ها و برنامه‌ های تحت وب مدرن طراحی شده است. این فریم‌ ورک با ارائه امکانات و ابزارهای قدرتمند، به توسعه‌ دهندگان کمک می‌کند تا وب‌سایت‌ ها و برنامه‌ های پیچیده را با سرعت و کارایی بالا بسازند.

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

طراحی سایت

همکاری با ما

درخواست بررسی سایت