سایت مجدمارکت
مجدمارکت

طراحی سایت فروشگاهی
تولید محتوی متنی
بهینه سازی سئو
آدرس وب سایت:
majdmarket.com

فروشگاه مجد فعالیت خود را در زمینه تحریر از سال ۱۳۶۷ اغاز نمود.
امروزه این مجموعه شامل کلیه لوازم تحریر اداری هنری سرگرمی و … می باشد که میتوان گفت یکی از بزرگ ترین و کامل ترین فروشگاه های تحریر در کشور است. فروشگاه مجد شامل یک مرکز پخش بزرگ نیز می باشد که به همین ترتیب کالای خریداری شده توسط شما از کم ترین واسطه گذر کرده است و از لحاظ قیمت بسیار مطمئن و مناسب می باشد.

خدمات ارئه شده

توضیحات پروژه:

پروژه مجد مارکت یک وب سایت فروشگاهی و مربوط به فروش انواع لوازم تحریر، ملزومات اداری، لوازم جانبی موبایل و … می باشد.این پروژه توسط شرکت بینا طراحی شده است.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان شرکت بینا در تماس باشید.

نمایش سایت مجدمارکت در لپتاپ

نمایش پروژه در دسکتاپ ، موبایل و تبلت

نمایش سایت مجدمارکتدر دسکتاپ
نمایش سایت مجدمارکت در تبلت
نمایش سایت مجدمارکت در موبایل

فناوری های استفاده شده

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

طراحی سایت

همکاری با ما

درخواست بررسی سایت