سایت جیپ تیونینگ
جیپ تیونینگ

طراحی سایت فروشگاهی
تولید محتوی متنی
بهینه سازی سئو
آدرس وب سایت:
www.jeeptuning.ir

ما آینده ای را متصور هستیم که در آن راه حل های تیونینگ و خدمات ما مترادف با مهارت، عملکرد و توان بالای شخصی سازی خودرو در چشم انداز خودروی ایران می شود.

متحول کردن صنعت خودرو در ایران با ارائه گزینه های تیونینگ پیشرفته که عملکرد خودرو، زیبایی شناسی و فردیت را بهبود می بخشد و رضایت بی نظیری را برای مشتریان به ارمغان می آورد.

خدمات ارئه شده

توضیحات پروژه:

پروژه وب سایت جیپ تیونینگ توسط شرکت مشاورین انفورماتیک بینا طراحی و پیاده شده است. این پروژه دارای امکاناتی همچون دیجیتال مارکتینگ، طراحی قالب، سیستم مدیریت محتوا، سیستم مدیریت و… می باشد. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این پروژه با ما در تماس باشید.

نمایش سایت جیپ تیونینگ در لپتاپ

نمایش پروژه در دسکتاپ ، موبایل و تبلت

نمایش سایت جیپ تیونینگ در دسکتاپ
نمایش سایت جیپ تیونینگ در تبلت
نمایش سایت جیپ تیونینگ در موبایل

فناوری های استفاده شده

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

طراحی سایت

همکاری با ما

درخواست بررسی سایت