18 راهکار کاربردی مهندسی فروش در فضای مجازی

راهکارهای جذب مشتری برای مهندسی فروش به شیوه های مختلف اجرا می گردند. در واقع عملکرد این راهکارها در بازارکار به پیگیری و اندازه گیری احتیاج دارد.

 فروش

فروش عبارت از رساندن مزایا، فواید و منافع محصول یا خدمات و ارائه آن به مشتری ست. این عملیات همیشگی بوده و به انرژی، تمرکز، و طراحی خاصی نیاز دارد. استراتژی های جذب مشتری از سوی شرکت های جهت دار در بازار فعال می شوند. و برای سیاست گذاری محصولات/خدمات مورد مصرف مردم و رقبا اجرا خواهند شد. در این پست شما را همراهی می کنیم با استراتژی های جذب مشتری برای فروش موفق که مورد آزمایش شرکت ها قرار گرفته اند. تا در وظیفه ای که دارید به عنوان یک مدیر فروش موفق بهتر و برتر تصور شوید.

مهندسی فروش
18 راهکار کاربردی مهندسی فروش در فضای مجازی

سرفصل های کارگاه:

 1. انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای فروشگاه اینترنتی
 2. روش ایجاد صفحه ی محصول با توجه به استانداردهای موتورهای جسنجو
 3. کمپین های فروش در فروشگاه اینترنتی
 4. محتوای استاندارد برای یک محصول
 5. تبدیل بازدیدکننده به مشتری
 6. استفاده از ابزارهای سنجش فروشگاه اینترنتی و صفحات آن
 7. استراتژی های فروش در فضای مجازی
 8. بررسی چند نمونه موفق

استراتژی فروش شامل یک برنامه است که برند یا محصول یک شرکت را در موقعیت کسب مزیت رقابتی قرار می‌دهد. استراتژی‌های موفق فروش، به تمرکز روی مشتریان هدف و ارتباط با آن‌ها از روش‌های معنادار و مرتبط کمک می‌کنند؛ بنابراین نمایندگان فروش باید بدانند که محصولات یا سرویس‌های آن‌ها به حل مشکلات مشتریان کمک می‌کند یا خیر. در صورت استفاده و به‌کارگیری یک استراتژی موفق، نیروهای فروش می‌توانند درزمانی مناسب، مشتریان صحیح را هدف قرار دهند.

انتخاب بهترین و مناسب ترین کلمه کلیدی گام اولیه و بسی پر اهمیت در سئو سایت است که لازم است برای آن وقت کافی در نظر گرفته شود. توجه به میزان سرچ کلمات مختلف در گوگل و در نظر داشتن کلمات پرسرچ پیشنهادی گوگل در اولویت کار قرار دارد. بدین منظور یکی از عاقلانه ترین کارهایی که می توانید انجام دهید، ترکیب این کلمات و ساختن کلمات کلیدی (کیوردهای) چند کلمه ای و به اصطلاح لانگ تیل (long tail) ها است. از سوی دیگر به علت رقابت فراوانی که بر سر بعضی از کیوردها وجود دارد، باید از بین کلمات کلیدی مختلف آن هایی را انتخاب کنید که کمتر شناخته شده اند.

بازاریابی محتوا و استراتژی محتوا، از جمله واژه‌هایی هستند که در سالهای اخیر به صورت گسترده در فضای رسانه ها به کار گرفته می ‌شوند. اگر بپذیریم که بازاریابی محتوا شیوه ای برای فروش است می‌توانیم بگوییم که هرکس چیزی برای فروختن دارد، میتواند به بازاریابی محتوا هم به عنوان یک ابزار و گزینه نگاه کند.

سخنران: جناب آقای داود حوری زاده
مکان: تهران، خیابان دکتر شریعتی، جنب شهرداری منطقه 3، خیابان کوشا میدان جوانان، پلاک 5
زمان: پنجشنبه 96/12/10 ساعت 9:30 الی 13:00
مبلغ سرمایه گذاری: رایـــگان
با حمایت حامیان ویژه، این کارگاه رایگان است.

دیدگاه در رابطه با “18 راهکار کاربردی مهندسی فروش در فضای مجازی

 1. علیرضا موسوی گفت:

  بادرود
  کلمات کلیدی مناسب برای یک سایت را چطور می توان پیدا کرد؟ تاثیر این کلمات در رتبه سایت چگونه است؟

  • مشاورین انفورماتیک بینا گفت:

   سلام
   راه های زیادی برای پیدا کردن کلمه ی کلیدی مناسب وجود دارد، یکی از بهترین ها سایت KWfinder میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *