برنامه اختصاصی کنترل گارانتی بینا

گارانتی یعنی جلب اعتماد مشتریان و به این معناست که شما پشتیبان محصول خود هستید . یعنی مشتریانتان برایتان مهم هستند. این ارزش تبدیل به یک وفاداری دو جانبه خواهد شد.

بسیاری از صاحبان کسب و کار برای محصولات خود و همچنین ارائه خدمات پس از فروش در جهت کسب رضایت مشتریان، نیاز به یک سیستم ساده و در عین حال کاربردی هستند.

داشتن یک سیستم کنترل گارانتی برای فروش محصولات یک برند معتبر، یکی از الزام های مشتری مداری آن است.
این فرایند با ساختن یک دیتا بیس شروع می شود. کارشناس برنامه نویس پس از ایجاد دیتا بیس مربوطه، مراحل کار را تکمیل کرده و برای اجرا آماده می شود.
برای تکمیل و پیگیری سیستم ثبت گارانتی، لیبل های از قبل طراحی شده با مشخصات لازم برای اتصال به محصولات چاپ می شود. با توجه به شرایط برند، نیاز و نوع محصول و همچنین نوع ارائه گارانتی و سیستم خدمات پس از فروش، این لیبل ها می تواند شامل اطلاعات مختلفی باشد. اطلاعاتی نظیر قیمت، تاریخ تولید، سری ساخت و از همه مهمتر، بارکد قابل اسکن.

گارانتی
لیبل ها پس از نصب بر روی محصولات و انتقال به نمایندگی های فروش، می تواند از طریق بارکدها پیگیری شوند و مسیر قابل کنترلی داشته باشند.مشتری مصرف کننده پس از خرید محصول مورد نظر، در یک گیمیفیکیشن از قبل طراحی شده در بستر وب سایت قرار می گیرد که در آن می توان محصول به فروش رسیده را در سیستم انبارداری اصلی کنترل کرد، باشگاه مشتریان را راه اندازی کرد و از همه مهمتر سیستم ثبت و پیگیری گارانتی را پیاده سازی کرد و مسیر ساده سازی شده برای مشتریان در جهت ثبت گارانتی ایجاد می شود.
فرایند ثبت و کنترل گارانتی در وب سایت معتبر برند مورد نظر به صورت اتوماسیون خواهد بود و کنترل های لازم از دیتا بیس انجام خواهد شد. در این مسیر، دیگر لازم نیست مشتری برگه گارانتی را فاکتور را برای اثبات وجود گارانتی نزد خود نگه دارد و برند فروشگاه نیز از جعل اسناد مربوط به گارانتی نیز مصون می شود.

نمونه کارهای بینا با اتوماسیون گارانتی

برای دریافت مشاوره، شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

محصولات و خدمات طراحی سایت