اخبار بینا

اخبار وبینار آموزشی انفورماتیک بینا در روزنامه های صبح ایران به چاپ رسیده است .

سلسله وبینارهای بینا در حوزه ی کسب و کار در راستای افزایش آگاهی دانش کسب و کار در فضای مجازی است و این افتخار بزرگی است که روزنامه های رسمی حامی این مجموعه ی فعال و دلسوز میباشد.

اولین روزنامه روز ایران که این همراهی را رقم زده است، روزنامه ی ابرار اقتصادی میباشد که در صفحه ی اقتصاد کلان، از این اقدام انفورماتیک بینا یاد کرده است.

همچنین این مجموعه درباره اخبار وبینار نوشته است:

گفتنی است ، گیمیفیکیشن یا همان بازی سازی تجاری (بازی وار سازی) به تعریف فرایندی گفته میشود که برای کسب و کار طراحی می کنیم تا به جریان های درآمدی کار خود اضافه کنیم.

جهت دانلود و مشاهده کامل این اخبار میتوانید کلیک کنید.

گیمیفیکیشن
فروش

دومین همراه و حامی انفورماتیک یبنا در برگزاری وبینارها، پایگاه خبری فلات ایران است که با ذکر جزئیات از نحوه برگزاری این جلسه وبینار و همچنین مطالب مطرح شده، اقدامی حامیانه از برگزاری این نوع وبینارها و همچنین این نوع فعالیت های آموزشی در حوزه ی بیزینس و کسب و کار، داشته است. در این سایت ذکر شده است :

تیم مشاورین انفورماتیک بینا با حمایت از کسب و کارها برای حضور در فضای مجازی، سعی در فراهم کردن امکانات به روز برای ایجاد رونق در زمینه تجارت الکترونیک داشته و در جهت اجرای این دورنما، به حمایت از کسب و کارها از طریق ارائه به روزترین امکانات انفورماتیک، ارائه انواع مشاوره در زمینه بهبود و گسترش کسب و کارها و همچنین برگزاری کارگاه های رایگان و وبینارهای آموزشی ، پرداخته است.

همچنین در وبینار :

در ابتدا گیمیفیکیشن مراجعه کننده جذب می‌کند و پس از آن ،مراجعه کنندگان ما را به مشتری و در نهایت مشتریان ما را به دسته مشتریان وفادار تبدیل خواهد کرد و کل این فرایند مرهون برنامه ریزی اولیه برای طراحی یک گیمیفیکیشن جذاب است.

برای مشاهده اخبار این پایگاه خبری کلیک کنید!

این نوشته منتشر شده در اخبار می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاه غیر فعال شده است.