اخبار بینا

اخبار وبینار آموزشی انفورماتیک بینا در روزنامه های صبح ایران به چاپ رسیده است .

سلسله وبینارهای بینا در حوزه ی کسب و کار در راستای افزایش آگاهی دانش کسب و کار در فضای مجازی است و این افتخار بزرگی است که روزنامه های رسمی حامی این مجموعه ی فعال و دلسوز میباشد.

اولین روزنامه روز ایران که این همراهی را رقم زده است، روزنامه ی ابرار اقتصادی میباشد که در صفحه ی اقتصاد کلان، از این اقدام انفورماتیک بینا یاد کرده است.

همچنین این مجموعه درباره اخبار وبینار نوشته است:

گفتنی است ، گیمیفیکیشن یا همان بازی سازی تجاری (بازی وار سازی) به تعریف فرایندی گفته میشود که برای کسب و کار طراحی می کنیم تا به جریان های درآمدی کار خود اضافه کنیم.

جهت دانلود و مشاهده کامل این اخبار میتوانید کلیک کنید.

گیمیفیکیشن
فروش

دومین همراه و حامی انفورماتیک یبنا در برگزاری وبینارها، پایگاه خبری فلات ایران است که با ذکر جزئیات از نحوه برگزاری این جلسه وبینار و همچنین مطالب مطرح شده، اقدامی حامیانه از برگزاری این نوع وبینارها و همچنین این نوع فعالیت های آموزشی در حوزه ی بیزینس و کسب و کار، داشته است. در این سایت ذکر شده است :

تیم مشاورین انفورماتیک بینا با حمایت از کسب و کارها برای حضور در فضای مجازی، سعی در فراهم کردن امکانات به روز برای ایجاد رونق در زمینه تجارت الکترونیک داشته و در جهت اجرای این دورنما، به حمایت از کسب و کارها از طریق ارائه به روزترین امکانات انفورماتیک، ارائه انواع مشاوره در زمینه بهبود و گسترش کسب و کارها و همچنین برگزاری کارگاه های رایگان و وبینارهای آموزشی ، پرداخته است.

همچنین در وبینار :

در ابتدا گیمیفیکیشن مراجعه کننده جذب می‌کند و پس از آن ،مراجعه کنندگان ما را به مشتری و در نهایت مشتریان ما را به دسته مشتریان وفادار تبدیل خواهد کرد و کل این فرایند مرهون برنامه ریزی اولیه برای طراحی یک گیمیفیکیشن جذاب است.

برای مشاهده اخبار این پایگاه خبری کلیک کنید!

این نوشته منتشر شده در Uncategorized @fa می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاه غیر فعال شده است.