نام وب سایت:

خدمات قالب ایران

نوع وب سایت:

فروشگاهی

زمینه فعالیت:

تولید کننده قالب های استاندارد پلاستیک

آدرس وب سایت:

www.ims-mould.com

مشاهده وب سایت

توضیحات پروژه:

پروژه قالب ایران مربوط به تولید صنعتی خدمات قالب ایران می باشد. این پروژه توسط شرکت بینا طراحی شده است. دارای امکاناتی از قبیل شبکه های مجازی، دانلود فرم درخواست نمایندگی، دانلود کاتالوگ، مدیریت حساب کاربری و… می باشد. همچنین شامل بخش هایی از قبیل محصولات، نمایندگی ها، کاتالوگ و … می باشد.

فناوری های استفاده شده:

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

نمایش پروژه در موبایل و تبلت:

فناوری های استفاده شده: نمایش پروژه در موبایل و تبلت:

Tags: خدمات قالب ایران / طراحی سایت فروشگاهی / فروشگاه آنلاین / قالب پلاستیکی