توازن فرآب
tavazonfarab

طراحی سایت فروشگاهی تولید محتوی متنی بهینه سازی سئو آدرس وب سایت: www.tavazonfarab.com

نقشه راه شرکت توازن فراب از بدو تاسیس (1378) همواره بهره گیری از فن آوری های نوین در امر تصفیه آب و فاضلاب بوده و در این راستا بااستفاده از پویایی ، اتکا به توان مهندسی و اندوختن تجربه ، موفق به کسب دانش فن آوری های زیرشده است ، به گونه ای که امکان اجرای آنها را به صورت طراحی ، تامین ، ساخت و نصب و راه اندازی بااستفاده حداکثری از توان ساخت داخل ، دارا می باشد.

خدمات ارئه شده

توضیحات پروژه:

پروژه توازن فرآّب مربوط به تصفیه آب و فاضلاب می باشد. این پروژه توسط شرکت بینا طراحی شده است و دارای امکاناتی از قبیل کاتالوگ آنلاین، گالری تصاویر، تامین کنندگان و … می باشد. در این وب سایت اطلاعات مربوط به محصولات، خدمات، رضایت نامه کار فرمایان، پروژه ها ، گواهینامه ها می توان مشاهده کرد.

نمایش پروژه در دسکتاپ ، موبایل و تبلت

فناوری های استفاده شده

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

طراحی سایت

همکاری با ما

درخواست بررسی سایت