طراحی سایت فروشگاهی تولید محتوی متنی بهینه سازی سئو آدرس وب سایت: www.egpp.ir

در عصر حاضر و همگام با عرصه سازندگی و توسعه اقتصادی و اجرای طرح های زیر بنایی ایران و نیاز فراوان به تجهیزات صنعتی ، اقدام به تاسیس شرکتی با هدف ارائه خدمات فنی ، مهندسی و بازرگانی نموده ایم. در این راستا جهت تامین بازار هدف و تامین مایحتاج مصرفی و ساختاری ، پس از یک دهه فعالیت در زمینه تهیه کالای مورد نیاز این صنعت از منابع خارجی و داخلی و پس از استحصال کارنامه ای درخشان در زمینه همکاری با تولیدکنندگان مطرح این صنعت ، موفق به اخذ نمایندگی های متعددی از کشورهای اروپایی و آسیایی شده ایم ، تا با هر چه کوتاه کردن فاصله مابین تولید و مصرف ، سهم خود را در هرچه پر بارتر نمودن این صنعت و شکوفایی میهن عزیزمان ایران ایفا کنیم.

خدمات ارئه شده

توضیحات پروژه:

پروژه وب سایت انرژی گستران در زمینه فروش انواع پایپینگ و اتصالات فلزی توسط شرکت مشاورین انفورماتیک بینا طراحی و پیاده شده است. این پروژه دارای امکاناتی همچون دیجیتال مارکتینگ، سئو، بهینه سازی برای موتور های جستجو، طراحی قالب، همکاری در فروش، سیستم مدیریت محتوا، سیستم مدیریت و… می باشد. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این پروژه با ما در تماس باشید و بر روی دکمه مشاهده نمونه کار کلیک نمایید.

انرژی گستران

نمایش پروژه در دسکتاپ ، موبایل و تبلت

انرژی گستران
انرژی گستران
انرژی گستران

فناوری های استفاده شده

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

طراحی سایت

همکاری با ما

درخواست بررسی سایت