برای بررسی سایت ، فقط کافیه آدرس سایت و راه ارتباطی رو بنویسید تا نتایج رو براتون ارسال کنیم:

درخواست بررسی سایت

توضیح کوتاه:

این بررسی بر اساس نوع فعالیت شما، بازار فعالیت و جامعه ی مخاطب شما انجام می شود و نتایجی همچون قوت کلمات کلیدی، سئو ، رتبه در موتورهای جستوجو، سرعت سایت و… انجام می شود و نتایج و راه های بهبود به شما اعلام می گردد.

تاریخچه مشاورین انفورماتیک بینا

مشاورین انفورماتیک بینا رایانه پژوهش در سال 1378 با هدف ایجاد یک مجموعه حرفه ای و کارآمد در صنعت ICT کشور تأسیس گردید. مؤسسین شرکت همواره مهمترین مأموریت بینا را یاری رساندن به مشتریان در تصمیم گیری صحیح و انتخاب راه حل مناسب در حوزه ICT در نظر گرفتند.
ما با مطالعات و تحقیقات مستمر و حساسیت به تغییرات اجتماعی اقتصادی همواره برنیازهای مشتریانمان تمرکز کرده ایم و با ایجاد بستری مناسب جهت بهره گیری از مجرب ترین مشاوران و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات همواره در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت ارائه دهیم.
در جهت تحقق این مهم ابتدا به بررسی وضعیت موجود در سازمانها پرداخته و اطلاعات لازم در مورد مأموریت و چشم انداز سازمانها ، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت را کسب کرده و وضعیت فعلی سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری آنها را بررسی می نماییم. سپس میزان تطابق بخش IT را با سایر بخشها مورد تحلیل و بازنگری قرار داده و بر اساس آن بهترین راه حل ها را در قالب طرح جامع ICT طراحی و پیاده سازی می کنیم.