وردپرس | Woedpress

یک CMS یا Content Management System است که به جهت راه اندازی وب سایت از آن استفاده خواهیم کرد و همانطور که از اسم آن مشخص است، از آن به جهت مدیریت و کنترل محتوای وب سایت استفاده می شود تا هر یک از جزئیات در محل مناسب خود قرار بگیرد و ارتباط خوبی با کاربر برقرار شود.

چرا از وردپرس استفاده می کنیم؟

وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای اپن سورس open source این قابلیت را برای شما ایجاد می کند که در وب سایت هرآنچه که لازم دارید به صورت حرفه ای و شخصی سازی شده ایجاد کنید و کمتر از افزونه های آماده و عمومی که بعضا هزینه زیادی را دریافت می کنند، استفاده کنید.

ui – ux – user friendly

همچنین امکان user friendly بودن آن، بر جذابیت این سیستم مدیریت محتوا می افزاید و باعث می شود به صورت منظم همه چیز را مدیریت کنید و برای مخاطب خود بهترین ها را فراهم کنید.
قابلیت های کنترل رابط کاربری ui و تجربه کاربری ux این سیستم به شما کمک می کند که با تمام توان نسبت به جذب و حفظ مخاطب و ارائه محتوا عمل کنید.
تبدیل تمامی سیستم های مدیریت محتوا cms به وردپرس برای استفاده از امکانات به روز سیستم وشخصی سازی امکانات، یکی از اقدامات لازم برای هر مدیر سایت است که با سیستم های قدیمی در حال مدیریت وب سایت هستند.

نمونه کارهای بینا

با وردپرس

برای دریافت مشاوره، شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

محصولات و خدمات طراحی سایت