هیمان کیچن

طراحی سایت فروشگاهی
تولید محتوی متنی
بهینه سازی سئو
آدرس وب سایت:
www.hemankitchen.com

ما با افتخار در مرکز تولید محصولات هیمان در مجتمع صنعتی زاگرس واقع در شهر قدس ، محصولاتی تحت کنترل کیفی بالا از مرحله طراحی ، آنالیز ، تولید و حتی بخش رنگ ، تولید میکنیم .
و در نهایت این محصولات پس از تولید به دقت بسته بندی می شوند تا در حین انتقال به خانه ی شماها سالم و بدون آسیب برسند و در فضای مورد نظر به صورت آماده نصب شوند .
اینجا کیفیت به تفصیل تا حد ممکن نظارت می شود .
با اعتماد به خدمات ما با آرامش خاطر از زیبایی و کیفیت کابینت های اختصاصی خود لذت ببرید .

خدمات ارئه شده

توضیحات پروژه:

پروژه وب سایت شرکت هیمان کیچن ، با فعالیت در زمینه حوزه ساختمانی به ویژه طراحی ،تولید و اجرای انواع کابینت آشپزخانه توسط شرکت مشاورین انفورماتیک بینا طراحی و پیاده شده است. این پروژه دارای امکاناتی همچون دیجیتال مارکتینگ، سئو، بهینه سازی برای موتورهای جستجو، طراحی قالب، سیستم مدیریت محتوا، سیستم مدیریت و… می باشد. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این پروژه با ما در تماس باشید و بر روی دکمه مشاهده نمونه کار کلیک نمایید.

نمایش پروژه در دسکتاپ ، موبایل و تبلت

فناوری های استفاده شده

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

طراحی سایت

همکاری با ما

درخواست بررسی سایت