تهیه هاست | تهیه Host

اولین کاری که باید بعد از تهیه دامنه انجام بدیم، تهیه هاست است.
انتخاب هاست مناسب مهم است. چرا که یک شرکت ارائه دهنده هاست میتواند میزان تاثیر گذاری وبسایت مورد نظر ما را افزایش دهد. از طرفی یک هاست نامناسب و ناپایدار باعث از دست دادن مشتریان و کاهش رتبه سایت خواهد شد.

انواع هاست

هاست ها دو نوع هستند. هاست لینوکس و هاست ویندوز. اگر سایت شما قرار است با استفاده از ASP طراحی شود و یا از دیتا بیس MSSQL استفاده کنید، شما نیاز به هاست ویندوز دارید.
اما اگر وبسایت شما با زبان های PHP یا PYTHON و غیره طراحی مش شود، سایت شما نیاز به دیتابیس MySQL دارد و در صورت استفاده از کنترل پنل های مشهور مثل cPANEL و Plesk ، شما باید از یک هاست لینوکس استفاده کنید.

پهنای باند

پهنای باند، یعنی حجم داده هایی که در یک دوره زمانی ، میان سایت شما و کامپیوترهای بازدیدکنندگان سایت، رد و بدل می شود.برای بازدید بیشتر سایت توسط بازدیدکنندگان، باید از پهنای باند بیشتری استفاده کنید.
مشاورین انفورماتیک بینا با سال ها تجربه در زمینه تهیه و ثبت دامنه های پربازدید، با قابلیت کلیک بالا و تهیه هاست مناسب برای سایت های پرمخاطب، توانسته است سابقه درخشانی در مشاوره، طراحی و پیاده سازی وبسایت های جذاب را رقم بزند.
انفورماتیک بینا مفتخر است که صفر تا 100 فرایند طراحی سایت و کسب و کار بر بستر اینترنت، از طراحی پلتفرم اختصاصی تا پیاده سازی وبسایت و ترند شدن آن را به صورت حرفه ای جامه عمل پوشانده است.
جهت تنظیم جلسه مشاوره رایگان، با ما در تماس باشید.

طراحی سایت

نمونه کارهای بینا

برای دریافت مشاوره، شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

محصولات و خدمات طراحی سایت