کوچینگ

پکیج کسب و کار

هر کسب و کاری در هر ابعادی اعم از کوچک و بزرگ، دارای شیوه ی فعالیت مختص به خود است. بارها شاهد بوده ایم که دو رقیب در یک مقطع زمانی شروع به کار کرده اند ولی پس از مدتی یکی از آن ها به شدت غرق در موفقیت می شود و دیگری دچار سردرگمی شدید است.
هر دو این افراد یک نوع کسب و کار را شروع کرده اند اما فقط یکی از آن ها شیوه درست را در پیش گرفته است. تعیین خط مشی صحیح کاری، نتیجه شگفت انگیزی در پی دارد. شهرت، کسب سهم بازار بیشتر، سرشناسی صاحب کسب و کار از نتایج یک پکیج کسب و کار مناسب است.

در فرایند یک کسب و کار، داشتن یک برنامه صحیح با استراتژی های تعیین شده، نقشه مسیر را به ما نشان می دهد. پیش بینی چالش ها و داشتن طرز فکر حل مسئله، همه و همه باید در پکیج کسب و کار مطرح شوند. طرح این مسائل و پیش بینی ها به واسطه یک فرد یا گروه خبره که تجربه برنامه ریزی را دارا است باید پیش بینی کند.

کوچینگ

کوچینگ چیست؟


کوچینگ یا رهیاری نوعی رابطه دوطرفه است که در نهایت منجر می شود به راهبری و تحقق اهداف شغلی. این فرایند با سرعت بسیار بیشتر از راهبرد فردی خواهد بود و علاوه بر تحقق اهداف شغلی، به تقویت مهارت های حل مسئله نیز می انجامد.
مصداق بارز ضرب المثل ” دوتا فکر بهتر از یک فکره” . در مهندسی کوچینگ، شما یک مشاور خواهید داشت که از صفر تا صد انجام پروژه کنار شما خواهد بود و با استفاده از تجربیات و دانسته های خود، شما را راهنمایی خواهد کرد.
در ادامه راه یک کسب و کار، کسی که قبلا با چالش های موجود مسیر برخورد کرده و یا نسبت به آن ها آگاهی دارد، می تواند شما را به خوبی راهنمایی کند و با سرعت هرچه بیشتر از عوامل چالش برانگیز خارج شوید. در دنیای رقابتی امروز، با محیطی پویا روبرو هستیم. هر کسب و کاری که با سرعت بیشتری از چالش ها خارج شود، بقای خود را تضمین می کند.

به بیان دیگر، مهندسی کوچینگ یک هنر است برای هدایت صاحبان مشاغل به جهت:
1.افزایش توانایی شناسایی و گسترش نقاط قوت کسب و کار
2.ایجاد کسب و کاری به روز و یادگیرنده
3.ایجاد توانایی برای شناخت و مدیریت نقاط ضعف
4. کمک به تعیین استراتژی کسب و کار
این استراتژی می تواند یکپارچگی، تمرکز، تمایز و یا رهبری هزینه ها باشد.

پکیج کسب و کار

شناسایی و آنالیز کسب و کار، شناسایی بازار، شناسایی رقبا و در نهایت طراحی برنامه ی مناسب برای اجرای استراتژی انتخاب شده با استفاده از ابزارهای درخور و تعریف شده در حیطه فعالیت نام تجاری با حفظ پرستیژ. همه همه از جانب انفورماتیک بینا برای ساخت آینده ای روشن در برنامه ی کوتاه مدت و بلند مدت طراحی شده ارائه خواهد شد.
پشتیبانی از پکیج کسب و کار ارائه شده در برنامه کوچینگ بینا به صورت 24 ساعته انجام خواهد شد.

در این سیستم می توان نسبت به برند سازی شخصی نیز اقدام کرد و از فرایند کوچینگ در .جهت رسیدن به اهداف شخصی هم بهره برد
در رابطه با برندسازی شخصی بیشتر بخوانید

حمایت از کارآفرینی

انفورماتیک بینا در جهت حمایت از کسب و کار های جدید و کارآفرینان فعال و همچنین استارت آپ های جوان کشور، پکیج های ویژه ای برای گسترش کار آن ها در نظر گرفته است که بدون شک موفقیت لازم را در پی دارد. چرا که در پروژه های اخیر انفورماتیک بینا پاسخی مثبت دریافت شده است.
مشاورین انفورماتیک بینا با 20 سال سابقه شفاف در زمینه مشاوره و اجرای کسب و کار، تجربه لازم را برای چینش یک پکیج کسب و کار اختصاصی به صورت حرفه ای کسب کرده است. فعالیت بینا در ارائه شیوه انجام روند یک کسب و کار گسترده است.
جهت تنظیم جلسه مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.