تامین تابلو
تامین تابلو

طراحی سایت فروشگاهی تولید محتوی متنی بهینه سازی سئو آدرس وب سایت: tamintablo.ir

شرکت تامین تابلو با بيش از ۴۰ سال تجربه در سال ۱۳۵۵ با هدف خدمت به صنعت برق كشور و تلاش در جهت خودكفايی صنعتی تاسيس و فعاليت خود را در زمينه طراحی و ساخت انواع تابلوهای برق صنعتی و اجرای پروژه های نيرو رسانی آغاز نمود

خدمات ارئه شده

توضیحات پروژه:

پروژه گروه صنعتی تامین تابلو در زمينه طراحی و ساخت انواع تابلوهای فشار ضعيف و متوسط می باشد. این پروژه توسط شرکت بینا به دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی شده است و دارای امکاناتی از قبیل شبکه های اجتمایی،فرم دریافت خبرنامه، مقالات فارسی و انگلیسی و…می باشذ. در این وب سایت اطلاعات مربوط به تولیدات، خدمات، پروژه ها و رویداد ها موجود می باشد هدف کمپانی تامين تابلو پاسخگویی سریع و ارتباط مستمر با مشتریان اقدام به راه اندازی سامانه های درخواست خريد و خدمات پس از فروش بصورت الكترونيكی نموده است تا مشتریان در هرنقطه از کشور به شبکه خرید محصولات و خدمات کمپانی دسترسی داشته باشند.

نمایش پروژه در دسکتاپ ، موبایل و تبلت

فناوری های استفاده شده

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

طراحی سایت

همکاری با ما

درخواست بررسی سایت