پیشاهنگان آمایش
پیشاهنگان آمایش

طراحی سایت فروشگاهی تولید محتوی متنی بهینه سازی سئو آدرس وب سایت: www.pamayeshco.com

شركت مهندسان مشاور پیشاهنگان آمایش از سال 1371 در زمينه طراحي و معماري صنعتي و با نام پیشاهنگان صنعت شروع به فعالیت كرده است و در سال 1380 با تغییر نام وترکیب اعضاء هیات مدیره و اخذ رتبه‌ بندي در زمينه‌هاي شهرسازي و معماري (ساختمان‌هاي مسكوني ، اداري، تجاري، صنعتی و نظامی) از سوي سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور دامنه فعاليت خود را گسترش داده است .

خدمات ارئه شده

توضیحات پروژه:

پروژه پیشاهنگان آمایش مربوط به شرکت مهندسان مشاور می باشد. این پروژه توسط شرکت بینا طراحی شده است که به در خواست کارفرما به این شکل طراحی شده است. و شامل بخش هایی از قبیل خدمات ، پروزه ها و … می باشد.

نمایش پروژه در دسکتاپ ، موبایل و تبلت

فناوری های استفاده شده

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

طراحی سایت

همکاری با ما

درخواست بررسی سایت