پژهان
پژهان

طراحی سایت فروشگاهی تولید محتوی متنی بهینه سازی سئو آدرس وب سایت: www.pezhhan.com

گروه پژهان متشکل از چند مجموعه حرفه ای است که نزدیک به سه دهه در زمینه های تبلیغاتی، هنری و فرهنگی در گستره کشور ایفای نقش می کند. این ساختار فعال در دفاتر شهرهای تهران ، شیراز ، مشهد ، کیش و قشم مستقر فعالیت هایی که توسط گروه متخصصان پژهان ارائه می شود، عملکردی درخشان در ایده پردازی خلاق و نوآوری در اجرا داشته و با خود رضایتمندی و خرسندی مشتریان همراه بوده است . خدمات قابل ارائه در حوزه تبلیغات شامل مشاوره ، برنامه ریزی ، طراحی و اجرا در شیوه های گوناگون با بهره مندی از تنوع رسانه ، در سراسر کشور می باشد . نکته کلیدی اینکه پژهان تنها مجموعه ای است که همزمان در 36 فرودگاه کشور دارای فضای رسانه ای و تبلیغاتی است .

خدمات ارئه شده

توضیحات پروژه:

پروژه پژهان مربوط به یک موسسه فرهنگی تبلیغاتی می باشد.این سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی توسط شرکت بینا طراحی شده است و دارای امکاناتی از قبیل شبکه های اجتماعی، تبلیغات فرودگاه ها، تور مجازی فرودگاه ها، نقشه فرودگاه ها و … می باشد. هم چنین این وب سایت شامل بخش هایی از قبیل انتشارات، مقالات،کتب، نشریه، خدمات تبلیغاتی فرودگاهی، فیلم های فرودگاه ها و عکسبرداری های تخصصی و …می باشد.

نمایش پروژه در دسکتاپ ، موبایل و تبلت

فناوری های استفاده شده

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

طراحی سایت

همکاری با ما

درخواست بررسی سایت