نام وب سایت:

موسسه تدبیر حرفه

نوع وب سایت:

شرکتی

زمینه فعالیت:

خدمات حسابرسی و مالی

آدرس وب سایت:

www.tadbirherfeh.com

مشاهده وب سایت

توضیحات پروژه:

پروژه موسسه تدبیر حرفه مربوط به خدمات حسابرسی و مالی می باشد. این پروژه توسط شرکت بینا طراحی شده است ودارای امکاناتی از قبیل آموزش مجازی، اخبار و … می باشد. در این وب سایت اطلاعات مربوط به انجام هر گونه عملیات حسابرسی، حسابداری، رسیدگی به صورت های مالی، سازمان دادن اداری و پرسنلی، ارزیابی و طبقه بندی مشاغل، تنظیم سیستم ها و روشهای مالی و اداری، مشاورت در امور مالی، رسیدگی به امور مالیاتی، مدیریت تصفیه شرکتها، داوری، آموزش حسابداری ومشاوره در کلیه امور پیش گفته و اقدام به سایر اموری که به نحوی از انحاء با موضوعات فوق ارتباط داشه باشد.

فناوری های استفاده شده:

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

نمایش پروژه در موبایل و تبلت:

فناوری های استفاده شده: نمایش پروژه در موبایل و تبلت:

Tags: حسابرسی / خدمات حسابرسی و مالی / طراحی سایت شرکتی / موسسه تدبیر حرفه