فرهنگنامه
فرهنگنامه

طراحی سایت فروشگاهی تولید محتوی متنی بهینه سازی سئو آدرس وب سایت: www.farhangnameh.com

کار در فرهنگنامه به نوعی پژوهش در منابع است و آموزش در فرهنگنامه امری مداوم است ‏. همۀ همکاران با پرسش‏ها، پژوهش‏ها، بحث‏ها و مشاوره‏ های مداوم، خود را دانشجوی تمام­ وقت می­ دانند. جلسات سازمان‏ یافته آموزشی مانند هم‏ اندیشی‏ها، کارگاه‏ های مرجع‏ شناسی، آموزش کامپیوتر، کارگاه نقشه و تصویر و جلسات آموزش ویراستاری، همگی در جهت آموزش همکاران فرهنگنامه تنظيم شده­ اند.

خدمات ارئه شده

توضیحات پروژه:

پروژه وب سایت فرهنگنامه در زمینه گسترش فرهنگنامه کودکان و نوجوانان توسط شرکت مشاورین انفورماتیک بینا طراحی و پیاده شده است. این پروژه دارای امکاناتی همچون دیجیتال مارکتینگ، سئو، بهینه سازی برای موتور های جستجو، طراحی قالب، سیستم مدیریت محتوا، سیستم مدیریت و… می باشد. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این پروژه با ما در تماس باشید و بر روی دکمه مشاهده نمونه کار کلیک نمایید.

فرهنگنامه

نمایش پروژه در دسکتاپ ، موبایل و تبلت

فرهنگنامه
فرهنگنامه
فرهنگنامه

فناوری های استفاده شده

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

طراحی سایت

همکاری با ما

درخواست بررسی سایت