نام وب سایت:

شرکت سرآمد فردا

نوع وب سایت:

شرکتی

زمینه فعالیت:

امور بازرگانی ، صادرات و واردات

آدرس وب سایت:

www.saramadfarda.ir

مشاهده وب سایت

توضیحات پروژه:

پروژه سرآمد مربوط به شرکت سرمایه گذاری می باشد.این پروژه توسط شرکت بینا طراحی شده است. بنا به درخواست کارفرمای محترم پروژه به این سبک طراحی شده است.در این وب سایت اطلاعات مربوط به مشارکت در سرمایه گذاری،سرمایه گذاری در امور سهام سایر شرکتها ،امور بازرگانی (واردات و صادرات)، خدمات مشاوره مدیریتی، سرمایه گذاری در امور املاک و مستغلات، مدیریت بر دارایی میتوان مشاهده کرد.

فناوری های استفاده شده:

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

نمایش پروژه در موبایل و تبلت:

فناوری های استفاده شده: نمایش پروژه در موبایل و تبلت:

Tags: بازرگانی / سرآمد فردا / شرکت سرآمد فردا / صادرات / واردات