نام وب سایت:

شرکت جیم گیت

نوع وب سایت:

شرکتی، خدماتی

زمینه فعالیت:

موسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور

آدرس وب سایت:

www.geemgate.com

مشاهده وب سایت

توضیحات پروژه:

پروژه جیم گیت مربوط به موسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور می باشد.این پروژه توسط شرکت بینا طراحی شده است.دارای امکاناتی از قبیل دو زبانه بودن، شبکه های اجتماعی و… می باشد. همچنین دارای بخش هایی از قبیل اخبار و رویدادها، پرداخت و نرخ ارز، اخبار و رویدادها، ترجمه و ویراستاری، تحقیقات و تجزیه و تحلیل، کاریابی و استخدام می باشد.

فناوری های استفاده شده:

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

نمایش پروژه در موبایل و تبلت:

برچسب (تگ): جیم گیت / طراحی سایت شرکتی / موسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور