اتحادیه سوپرمارکت تهران
smpunion

طراحی سایت فروشگاهی تولید محتوی متنی بهینه سازی سئو آدرس وب سایت: www.smpunion.com

اتحادیه صنف سوپرمارکت و مواد پروتئینی تهران یک سازمان حرفه‌ای است که به منظور حمایت از حقوق و منافع صاحبان کسب و کارهای مرتبط با فروشگاه‌های زنجیره‌ای و فروشگاه‌های مواد پروتئینی در تهران تشکیل شده است. این اتحادیه با هدف ارتقای سطح کیفیت خدمات و کاهش هزینه‌های تولید و فروش، تلاش می‌کند تا با همکاری و هماهنگی بین صاحبان کسب و کارهای مرتبط، بهبودی در عرصه فروش مواد پروتئینی و سوپرمارکت‌ها را به ارمغان آورد.

خدمات ارئه شده

توضیحات پروژه:

پروژه وب سایت اتحادیه صنف سوپر مارکت در زمینه صنف سوپر مارکت توسط شرکت مشاورین انفورماتیک بینا طراحی و پیاده شده است. این پروژه دارای امکاناتی همچون دیجیتال مارکتینگ، سئو، بهینه سازی برای موتور های جستجو، طراحی قالب، معرفی خدمات و محصولات، خبرنامه، شبکه های اجتماعی و… می باشد. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این پروژه با ما در تماس باشید و بر روی دکمه مشاهده نمونه کار کلیک نمایید

نمایش پروژه در دسکتاپ ، موبایل و تبلت

فناوری های استفاده شده

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

طراحی سایت

همکاری با ما

درخواست بررسی سایت