دیجیتال مارکتینگ

استراتژی های دیجیتال مارکتینگ

استراتژی شماره یک برای هر کسب و کار برنامه ریزی و داشتن طرح است.

استراتژی و هدف ما تحقق قانون طلایی فروش است. برای دستیابی به این هدف باید از تمامی ابزارها و فعالیت‌هایی که منجر به تحقق آن می شود استفاده نماییم.

حال باید با این ابزار ها و نحوه مدیریت و استفاده از آنها بیشتر آشنا شویم.

برنامه ریزی برای بازاریابی دیجیتال تفاوت خاصی با دیگر برنامه بازاریابی ندارد؛ در واقع، به طور فزاینده ای عجیب است که شما باید برنامه های جداگانه ای برای فضای “دیجیتال” و فضای “آفلاین” داشته باشد، زیرا این موضوعی نیست که مشتریان کسب و کار شما  آن را درک کنند.
نمایش بیشتر ↓
مشاهده اطلاعات بیشتر ارتباط با ما

بازاریابی شبکه های اجتماعی

راهکار بسیار قدرتمند و متنوع برای توسعه کسب و کارها و ارتباط با مشتریان

در دنیایی زندگی می کنیم که اخبار موجود در شبکه های اجتماعی با سرعتی نظیر سرعت نور منتشر می شود و گاها اثر گذاری بسیار زیادی دارند.

این موضوع نشان دهنده آن است که روابط غیر رسمی موجود در شبکه های اجتماعی، دارای قدرت و توانایی بسیار زیادی است.

کاربران شبکه های اجتماعی قابلیت دسته بندی دارند ولی در حالت کلی، این کاربران برای تفریح به این شبکه ها مراجعه می کنند و می خواهند بخشی از زمان استراحت خود را در این موقعیت سپری کنند.

یعنی در یک استراحت، قابلیت پردازش را فعال می کنند.

پس در این میان اگر با موضوع جالب توجهی برخورد کنند، به آن جذب می شوند و آن را درک می کنند.

نمایش بیشتر ↓
مشاهده اطلاعات بیشتر ارتباط با ما
فعالیت های تبلیغاتی در محل فروش (P.O.S) | btl

 طراحی و اجرای کمپین های دیجیتال مارکتینگ

 به تمامی فعالیت‌های برنامه‌ریزی‌ شده، راهکارها و استراتژی‌های مختلفی که منجر به گسترش و تبلیغات یک برند شود، کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ گفته می‌شود

هدف این کمپین معرفی و آگاه کردن مصرف کنندگان از محصولات و یا خدمات آن برند به شیوه‌های خلاق و جذاب، همسو با روش‌های روز دنیا می‌باشد.

پس از ارائه تبلیغات، گزارش‌گیری از بازخورد مشتریان مهم‌ترین بخش خدمات پس از فروش در این کمپین‌ها می‌باشد.

کمپین‌ها در بسترهایی چون: ایمیل، تبلیغات چاپی، میدانی و یا محیطی، رسانه‌ای و از همه مم‌تر بسترهای مجازی اجتماعی فعالیت می‌کنند. درواقع انجام بازاریابی دیجیتال به صورت پیشرفته، هدف نهایی کمپین‌های بازاریابی دیجیتال می‌باشد.

نمایش بیشتر ↓
مشاهده اطلاعات بیشتر ارتباط با ما

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (S.E.O)

افزایش رتبه‌ بندی، جذب ترافیک بیشتر!

SEO مخفف کلمه ی Search Engin optimization است که در واقع معنای آن بهینه سازی سایت از نظر موتورهای جستجوگر می باشد

زمانی که در یک موتور جستجوگر، یک جستجو را انجام می دهید و دکمه ی enter را می فشارید، یک لیست نتایجی از وب سایت ها که شامل جستجوی شما نیز است به شما می دهد.

معمولا کاربرها از سایت هایی بازدید می کنند که در ابتدای لیست نتایج واقع شده است.

اگر بخواهید بدانید چرا یک سری از سایت ها در ابتدای این لیست قرار دارند و یک سری در نتایج پایین تر قرار دارند، لازم است بدانید که دلیل این آن است که یک سری از نظر تکنیکی بیشتر روی بخش بهینه سازی سایت از نظر موتورهای جستجو یا همان SEO بیشتر کار کردند.

نمایش بیشتر ↓
مشاهده اطلاعات بیشتر ارتباط با ما

 بازاریابی محتوایی

این محتواست که برای شما  می فروشد.

به هر آن چیزی که شما برای ارائه محصولات و خدمات خود استفاده می کنید، محتوا می گویند.

این محتوا می تواند عکس، متن، فیلم کوتاه، تیزر تبلیغاتی، یک شعار، موسیقی و دیگر المان های بصری باشد.

محتوا همان چیزی است که شما برای معرفی خود استفاده می کنید و باید آن قدر جذاب باشد تا مشتریان را جذب خود کند و بتواند به عنوان یک مزیت رقابتی برای شما سهم بازاری را دریافت کند.

یک ویدئو تبلیغاتی حرفه ای هرچند کوتاه به همراه یک کانال توزیع مناسب، فروش شما را چند برابر می کند و هرچقدر برای آن هزینه کنید، در کوتاه مدت سود خود را چند برابر کرده اید.
ایجاد یک متن مناسب از طریق نوشتن مقاله با کلمه کلیدی صحیح، می تواند بازدید سایت شما را بالا ببرد و در ادامه هرچقدر بازدید سایت شما بالاتر برود، رنکینگ سایت بهتر خواهد شد و در نتیجه مشتریان با خدمات شما بیشتر آشنا خواهند شد.

نمایش بیشتر ↓
مشاهده اطلاعات بیشتر ارتباط با ما

 تبلیغات کلیکی

تا زمانی که به ما نیاز دارید، در کنار شما هستیم!

با تبلیغات کلیکی (CPC)، در وبسایت شما قابلیت جلب توجه و تبلیغاتی بازده بیشتر را خواهید داشت. تمرکز ما بر روی بهره‌وری بالا و کاهش هدررفت های تبلیغاتی است، به این صورت که هزینه‌ی تبلیغات تنها در صورت کلیک روی آگهی شما پرداخت می‌شود.

با تحلیل دقیق کلیک‌ها و بهینه‌سازی مستمر، تضمین می‌کنیم که درآمد شما افزایش می‌یابد و دسترسی بیشتری به مشتریان پتانسیل خود خواهید داشت.

تبلیغات کلیکی یکی از خدمات ماست که به شما این امکان را می‌دهد تا با پرداخت هزینه تبلیغات تنها هنگامی که کاربران بر روی آگهی شما کلیک کنند، از تبلیغات خود بهره‌برداری کنید.

ما با استفاده از روش‌های بهینه و تجزیه و تحلیل داده‌ها، کمک می‌کنیم تا بازدهی بالا و هدفمندی در تبلیغات خود داشته باشید. هدف ما افزایش ترافیک و کسب و کار شما است، که با پیگیری مستمر نتایج و بهبودهای لازم، به اهداف شما دست خواهیم یافت.

نمایش بیشتر ↓
مشاهده اطلاعات بیشتر ارتباط با ما

رپورتاژ آگهی

 راهی عالی برای پاداش دادن به مشتریان وفادار شما و افزایش فروش

باشگاه مشتریان، علاوه بر تلاش برای حفظ مشتریان فعلی، با هدف ایجاد ارتباط مستقیم و غیرمستقیم بین اعضاء و سازمان‌ها، به تقویت این ارتباط نیز می‌پردازد.

این واحد، نقش بسیار مهمی در برقراری و گسترش روابط بین فردی بین مشتریان و افزایش وفاداری آنها از طریق تعمیق ارتباطات دوستانه و عاطفی ایفا می‌کند.

به عنوان یک واحد برقرارکننده ارتباط، باشگاه مشتریان مسئول ارائه خدماتی است که به اعضا این امکان را می‌دهد تا با سازمان خود به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنند.

عضویت در این باشگاه، علاوه بر فراهم کردن امکاناتی برای کسب اطلاعات جدید و به روز رسانی ها، فرصتی مناسب برای برقراری ارتباط با سایر اعضا را نیز فراهم می‌کند. دوستانه‌تر شدن روابط فردی و عاطفی بین مشتریان، از دیگر ملاحظاتی است که به کمک باشگاه مشتریان عملیات گسترش و تقویت ارتباطات در این بین ممکن می‌شود.

با تعامل بیشتر و صمیمی‌تر با سایر اعضا، مشتریان به راحتی مشکلات و نیازهای خود را به اطلاع سازمان می‌رسانند و برای حل و فصل آنها راهکارهای بهتری ارائه می‌دهند.

نمایش بیشتر ↓
مشاهده اطلاعات بیشتر ارتباط با ما

ایمیل مارکتینگ

تا زمانی که به ما نیاز دارید، در کنار شما هستیم!

ایمیل مارکتینگ به شما اجازه می دهد تا با مخاطبین خود به شکل مستقیم و فراگیر در ارتباط باشید.

با استفاده از ایمیل، شما می توانید پیام های خود را به صورت شخصی برای هر فرد بفرستید و از این طریق اثربخشی بالایی داشته باشید.

با استفاده از ابزارهای ایمیل مارکتینگ، می توانید نتایج حاصل از استراتژی خود را بررسی کنید و تغییرات لازم را اعمال کنید.

این امر در بهبود بازدهی و موفقیت شما در بازاریابی آنلاین بسیار مؤثر است. بهره گیری از نفوذ و امکانات ایمیل مارکتینگ، می تواند به شما کمک کند تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید و اعتبار و شناخت برند خود را افزایش دهید.

نمایش بیشتر ↓
مشاهده اطلاعات بیشتر ارتباط با ما

اس ام اس مارکتینگ

 راهی عالی برای پاداش دادن به مشتریان وفادار شما و افزایش فروش

با استفاده از تکنولوژی پیامک کوتاه (SMS) می‌توانید به روشی سریع و موثر در بازاریابی و تبلیغات خود پیشروی کنید.

ارسال پیامک به مخاطبان بازاریابی به شما امکان می‌دهد تا به سرعت و به صورت هدفمند پیام‌های تبلیغاتی خود را به مشتریان نقال کنید.

با این روش، شما می‌توانید به مشتریان خود اعلانیه‌های جدید، تخفیفات و پیشنهادات ویژه را به سادگی و سرعت بالا منتقل کنید.

با بهره‌برداری از این راهکار مارکتینگ، می‌توانید به رونق و فروش بیشتری در کسب و کار خود دست یابید.

نمایش بیشتر ↓
مشاهده اطلاعات بیشتر ارتباط با ما

 روابط عمومی و اینفلوئنسر مارکتینگ

تا زمانی که به ما نیاز دارید، در کنار شما هستیم!

بازاریابی اینفلوئنسر  با گذشت زمان به یکی از روش‌های حیاتی در جذب مشتریان و ارتقای نام تجاری تبدیل شده است.

در این روش، افراد مشهور و اینفلوئنسر ها در شبکه‌های اجتماعی، محصولات یا خدمات را به مخاطبان خود معرفی می‌کنند و از طریق تأیید و توصیه شان، گسترش و افزایش فروش را در برابر مخاطبان خود دنبال می‌کنند.

با تیم مجرب ما در اینفلوئنسر مارکتینگ، ما می‌توانیم شما را در بهره‌برداری از این روش رو به رشد و کسب موفقیت همراهی کنیم.

تیم ما با دانش و تجربه در شناسایی و همکاری با تأثیرگذاران مناسب، برندتان را در بازار تبلیغاتی تقویت خواهد کرد و در کسب مزیت رقابتی بر سایر رقبا به شما ارائه خواهد داد. بازاریابی تأثیرگذاران را تجربه کنید و به دیگران نمایانگر برتری خود باشید.

نمایش بیشتر ↓
مشاهده اطلاعات بیشتر ارتباط با ما

 آنالیز و ارائه گزارش های آماری

آنالیز و ارائه گزارش های آماری در حوزه مارکتینگ نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. با استفاده از این روش ها، می توان از داده های جمع آوری شده درباره محصولات، بازار، رقبا و رضایت مشتریان بهره گیری کرده و تصمیمات استراتژیک و تاکتیکی را در مارکتینگ به صورت مطمئن تر و دقیق تر اتخاذ کرد.

با انجام آنالیز های آماری، می توان به جوامع هدف، الگوها، نقاط ضعف و قوت محصولات و خدمات، اولویت های بازاریابی و راه حل های بهبودی پی برد.

با تحلیل دقیق داده ها در زمینه بازخورد مشتریان، میزان فروش، تاثیر تبلیغات و تأثیر رقبا می توان تصمیماتی مؤثر درباره استراتژی های تبلیغاتی، قیمت گذاری، مدیریت محصول و کیفیت را اتخاذ کرد.

نمایش بیشتر ↓
مشاهده اطلاعات بیشتر ارتباط با ما
طراحی سایت

همین الان شروع کنید

درخواست بررسی سایت