نام وب سایت:

ناصر حجازی

نوع وب سایت:

شخصی

زمینه فعالیت:

معرفی ناصر حجازی

آدرس وب سایت:

www.nasserhejazi.name

مشاهده وب سایت

توضیحات پروژه:

پروژه ناصر حجازی مربوط به فیلم من ناصر حجازی هستم می باشد. این وب سایت توسط شرکت بینا طراحی شده است. شامل امکاناتی از قبیل شبکه های اجتماعی، گالری فیلم و عکس، عضویت هواداران، آرشیو مطبوعات، امکان خرید فیلم به صورت آنلاین و … می باشد. و همچنین شامل بخش هایی از قبیل زندگی نامه،افتخارات، خلاصه فیلم، چهره ها و… می باشد.

فناوری های استفاده شده:

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

نمایش پروژه در موبایل و تبلت:

فناوری های استفاده شده: نمایش پروژه در موبایل و تبلت:

Tags: بازیکن فوتبال / طراحی سایت شخصی / ناصر حجازی / وب سایت شخصی