phy20
phy20

طراحی سایت فروشگاهی تولید محتوی متنی بهینه سازی سئو آدرس وب سایت: 

www.phy20.com

سایت آموزشی فیبیست یک پلتفرم آموزشی آنلاین است که به دانش‌آموزان و دانشجویان کمک می‌کند تا در درس فیزیک بهتر پیشرفت کنند. این سایت با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و با بهره‌گیری از اساتید برجسته، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مفاهیم پیچیده فیزیک را به راحتی درک کنند و در آزمون‌های مختلف موفقیت‌آمیز باشند.

خدمات ارئه شده

توضیحات پروژه:

پروژه فیبیست مربوط به آموزش فیزیک و آزمایشگاه جامع می باشد.این پروژه توسط شرکت بینا طراحی شده است و دارای امکاناتی از قبیل آزمون آنلاین، فروشگاه آنلاین، اخبار، شبکه های اجتماعی، امکان دانلود فیلم های آموزش، امکان دانلود پادکست، امکان دانلود مقالات آموزشی، فرم درخواست وسیله و… می باشد. هم چنین این وب سایت شامل بخش هایی از قبیل آزمایشات فیبیستی، بحث روزفیزیک، کارگاه ها، تجربه های موفق می باشد

نمایش پروژه در دسکتاپ ، موبایل و تبلت

Upload Image...

فناوری های استفاده شده

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

طراحی سایت

همکاری با ما

درخواست بررسی سایت