نام وب سایت:

باشگاه آینده سازان

نوع وب سایت:

شرکتی، ورزشی

زمینه فعالیت:

باشگاه بسکتبال و آموزش بسکتبال

آدرس وب سایت:

www.asbasket.com

مشاهده وب سایت

توضیحات پروژه:

پروژه باشگاه بسکتبال آینده سازان مربوط به یک باشگاه آموزش بسکتبال است. این پروژه با استفاده از جوملا نوشته شده است و امکاناتی از قبیل ثبت نام، پیش ثبت نام می باشد. در این وب سایت اطلاعات مربوط به مربیان این باشگاه، بازیکنان و نمایندگی ها وجود دارد. شما می توانید با رفتن به بخش مقالات اطلاعات عمومی و امنیتی را در مورد درست ورزش کردن و … در رابطه با بسکتبال بالا ببرید.

فناوری های استفاده شده:

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

نمایش پروژه در موبایل و تبلت:

فناوری های استفاده شده: نمایش پروژه در موبایل و تبلت:

Tags: باشگاه آینده سازان / باشگاه بسکتبال / بسکتبال و آموزش بسکتبال / وب سایت شرکتی-ورزشی / وب سایت ورزشی