مرکز عالی آموزش بسکتبال
آموزش بسکتبال آینده سازان

طراحی سایت فروشگاهی تولید محتوی متنی بهینه سازی سئو آدرس وب سایت: www.asbasket.com

مرکز عالی آموزش بسکتبال آینده سازان فعالیت خود را از دو دهه قبل آغاز و فراتر از شیوه های سنتی وقت بسکتبال آن برهه از زمان؛ با برخورداری از روش صحیح آموزش، آخرین یافته های خود را با تشکیل کلاس های آموزشی برای بازیکنان و برگزاری همایش های باز آموزش برای مربیان ارائه داده و برنامه ریزی، اجرا و نظارت از اهداف فهیم این مجموعه بوده است.

خدمات ارئه شده

توضیحات پروژه:

پروژه باشگاه بسکتبال آینده سازان مربوط به یک باشگاه آموزش بسکتبال است. این پروژه با استفاده از جوملا نوشته شده است و امکاناتی از قبیل ثبت نام، پیش ثبت نام می باشد. در این وب سایت اطلاعات مربوط به مربیان این باشگاه، بازیکنان و نمایندگی ها وجود دارد. شما می توانید با رفتن به بخش مقالات اطلاعات عمومی و امنیتی را در مورد درست ورزش کردن و … در رابطه با بسکتبال بالا ببرید.

نمایش پروژه در دسکتاپ ، موبایل و تبلت

فناوری های استفاده شده

HTML5

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

CSS3

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

Java Script

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

Responsive

امروزه با توجه به استفاده زیاد کاربران از تلفن های هوشمند و تبلت ها داشتن یک وب سایت Responsive یا واکنشگرا خیلی مهم و ضروری می باشد. زیرا باعث خواهد شد کاربرانی که از این طریق سایت را بازدید می کنند با ظاهری متفاوت و استانداری رو به رو شوند.

طراحی سایت

همکاری با ما

درخواست بررسی سایت