محتوا همان چیزی است که برای شما میفروشد!

به هر آن چیزی که شما برای ارائه محصولات و خدمات خود استفاده می کنید، محتوا می گویند. این محتوا می تواند عکس، متن، فیلم کوتاه، تیزر تبلیغاتی، یک شعار، موسیقی و دیگر المان های بصری باشد.محتوا همان چیزی است که شما برای معرفی خود استفاده می کنید و باید آن قدر جذاب باشد تا مشتریان را جذب خود کند و بتواند به عنوان یک مزیت رقابتی برای شما سهم بازاری را دریافت کند.

این محتواست که برای شما  می فروشد. یک ویدئو تبلیغاتی حرفه ای هرچند کوتاه به همراه یک کانال توزیع مناسب، فروش شما را چند برابر می کند و هرچقدر برای آن هزینه کنید، در کوتاه مدت سود خود را چند برابر کرده اید.
ایجاد یک متن مناسب از طریق نوشتن مقاله با کلمه کلیدی صحیح، می تواند بازدید سایت شما را بالا ببرد و در ادامه هرچقدر بازدید سایت شما بالاتر برود، رنکینگ سایت بهتر خواهد شد و در نتیجه مشتریان با خدمات شما بیشتر آشنا خواهند شد.

این یک رمز موفقیت است:

تولید محتوا

انواع محتوا

محتوا چگونه دیده می‌شود؟

برای دیده شدن ،محتوا باید یک عنوان مناسب و جذاب داشته باشد. عنوانی که در بین تیترها بتواند جایگاه خوبی بگیرد و در صدر جستوجو ها در موتور جستوجو باشد. این عنوان محتوا است که باعث می شود محتوا خوانده شود. تولید محتوا با تیتر مناسب معنادار می شود.

مشاورین انفورماتیک بینا با چندین سال فعالیت در زمینه مهندسی تولید محتوا، توانسته است اتفاقات خوبی را در زمینه تهیه و توزیع بهینه محتوا رقم بزند. این مهم را می توان در نمونه کارهای وب سایت مشاهده کرد.

ما به عنوان یک شریک استراتژیک در کنار شما هستیم تا در کنار پکیج کسب و کار اختصاصی شما، محتوای مناسب را مهندسی کنیم.

مجموعه انفورماتیک بینا در امر تولید محتوا از قبیل تولید مقاله، عکاسی، فیلمبرداری، طراحی حرفه ای عکس گرافیکی، تهیه تیزر تبلیغاتی و… به صورت حرفه ای فعالیت دارد.

جهت تنظیم جلسه مشاوره رایگان، با ما در تماس باشید.

جهت بازدید از آرشیو محتوای بینا کلیک کنید