تماس با ما

آدرس

تهران – خيابان ولیعصر (عج) – بالاتر از طالقانی – مركز كامپیوتر ايران – طبقه دوم – واحد ٢١٩

سوالات متداول

چرا باید وبسایت داشته باشیم؟

امروزه بیش از 90 درصد از افراد به صورت مستقیم با اینترنت سروکار دارند. جهت ایجاد یک ارتباط موثر میان شما و مشتریان، داشتن یک وبسایت بر توانایی شما می افزاید.

با توجه به در دسترس بودن اینترنت برای تمام عموم، یک وبسایت می تواند نماینده شما در مقابل مراجعه کنندگان و مشتریان باشد. وبسایتی که در همه ی شرایط فعال باشد، یک مزیت است.

کارشناسان فنی انفورماتیک بینا با استفاده از فناوری های روز و کدنویسی های اختصاصی، همواره در پی افزایش بهره وری سایت ها با استفاده اصولی از html5 , css3 ,java script , python و… به همراه دانش تخصصی دیجیتال مارکتینگ و محتوای مناسب، هستند.

پس از آنالیز دقیق وبسایت با ابزارهای لازم، می توان نسبت به سئو سایت، انتخاب کلمه کلیدی مناسب، ایجاد محتوای مرتبط، رابط کاربریui، تجربه کاربریux و… می توان نسبت به بهبود بازدید یک سایت اقدام کرد.

بله. در مشاوره بینا، شما می توانید امکانات درخواستی از قبیل پنل کاربری، سیستم ثبت گارانتی، سیستم ارسال پیامک، باشگاه مشتریان و…را مطرح کنید و نسبت به دریافت پیش فاکتور اقدام کنید.

پس از طراحی سایت، می توان آنالیز مربوطه را نسبت سیستم سئو انجام داد و سپس اقدام لازم را به جهت بهبود سئو از قبیل کلمات کلیدی و… را اعمال کرد.

با توجه به میزان حجم طلاعات، طراحی یک سایت به صورت میانگین یک و نیم الی 2 ماه به طول خواهد انجامید.

پس از طراحی سایت، خدمات پشتیبانی بینا به مدت یک سال حامی وبسایت شما خواهد بود.

بله. کارشناسان بینا به صورت تلفنی شما را در زمینه طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ، مشاوره کسب و کار و تولید محتوا، راهنمایی خواهند کرد.