فروشگاه

زمان تبدیل کسب و کار های سنتی به کسب و کارهای مدرن فرا رسیده است. اکنون شما می توانید به صورت 24 ساعته یک فروشگاه فعال داشته باشید که هر ساعت از شبانه روز به مشتریان خدمات بدهد و از آن ها هزینه مورد نظر را دریافت کند. حتی زمانی که شما خواب هستید.

شما می توانید به جای یک مغازه در یک محیط فیزیکی در نقطه ای از شهر، یک شعبه مجازی در دست تمام مردم داشته باشید و از این طریق محصولات و خدمات خود را به فروش برسانید.

معنای فروشگاه اینترنتی چیست؟

در فروشگاه اینترنتی شما با یک اسم و برند در فضای مجازی فعالیت می کنید و کالا و خدمات خود را به فروش می رسانید.
تمام محصولات را در قفسه های مجازی کنار یکدیگر قرار می دهید، مشخصات هر کدام را باید به دقت توضیح دهید تا کاربر با خواندن آن قانع شود. هر محصول باید تصویری درست و واقعی از خود به نمایش بگذارد و در نهایت امکان خرید را به همراه داشته باشد. امکانات مشاهده توضیح بیشتر، سبد خرید و درگاه پرداخت. البته پشتیبانی تلفنی فراموش نشود.

نقش بینا در فروشگاه اینترنتی

مشاورین انفورماتیک بینا با دانش و تخصص و تجربه خود در طراحی، اجرا و پیاده سازی فروشگاه اینترنتی، برای شما این امکان را فراهم می آورد تا شعبه محازی فروشگاه خود را با بهترین امکانات افتتاح کنید از دنیای رقابت فروشگاه های امروزی عقب نمانید. شما می تواند در هر جستوجوی کاربران فضای مجازی، در صدر نتایج باشید و این یعنی افزایش فروش. طراخی منحصر به فرد صفحات فروشگاه، همانند دکور جذاب یک مغازه، باعث حضور مشتری در فروشگاه و ترغیب به تهیه کالا و خدمات می شود. کارشناسان بینا در زمینه طراحی رابط کاربری به جهت راحتی حضور کاربر در سایت شما، بهترین طراحی را در اختیار شما قرار خواهند داد. استفاده از ابزارهای فروشگاه مجازی به کمک شما می آیند تا شما را در مدیریت فروش و مشتریانتان یاری دهند. ابزارهایی نظیر سیستم ارتباط با مشتریان، باشگاه مشتریان، کیف پول الکترونیک، سیستم کنترل و ثبت گارانتی و…

شما همواره می توانید رضایت مشتریان را جلب کنید.

طراحی سایت

نمونه کارهای بینا

فروشگاه اینترنتی

برای دریافت مشاوره، شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

محصولات و خدمات طراحی سایت
Tags: فروش / فروش آنلاین / فروشگاه آنلاین / فروشگاه مجازی