طراحی سایت

دلایل نیاز ما به سایت خیلی ساده است. اولین دلیل، شما میخواهید خود را در دنیای مجازی معرفی کنید و دنیا را از حضور خود و خدماتی که ارائه میکنید با خبر کنید. دلیل دوم، شما دارای یک فروشگاه هستید و میخواهید فروش خود را چند برابر کنید، داشتن یک فروشگاه اینترنتی به شما این اجازه خارج از محدودیت فضا و زمان و حضور فیزیکی خود در محل محصول خود را در 24 ساعت شبانه روز به فروش برسانید. دلیل سوم که مهم ترین دلیل داشتن یک سایت است، صرفه جویی در زمان همراه با سود بیشتر. تمام این موارد با داشتن سایت فقط شروع میشود ولی به پایان نمیرسد.

ویژگی های طراحی یک وب سایت

طراحی مدرن و خلاقانه . یعنی قبل از هر چیز به ظاهر سایت فکر کنید، در صورت نداشتن ظاهر زیبا، بیش از نیمی از مشتری های خود را از دست خواهید داد. طراحان ما با آشنایی با آخرین متد های طراحی در سطح بین الملل با پیشنهاد ها و ایده های نو آماده همیاری شما عزیزان میباشند.

سریع بودن سایت از دیگر ویژگی های مهم در طراحی سایت میباشد زیرا در صورت پایین بودن سرعت سایت شما، حتما مشتری یا مخاطب خود را از دست میدهید، سایت های طراحی شده توسط بینا همگی متناسب با استاندار های جهانی میباشد.

Responsive بودن سایت یکی از مهم ترین ویژگی های یک سایت جذاب است که می تواند بازدید سایت را افزایش دهد که به علت افزایش استفاده از تلفن های همراه اهمیت پیدا کرده است. تمام سایت های طراحی شده توسط تیم ما خاصیت واکنشگرا را دارا میباشد.

آخرین نمونه کارهای ما

تعدادی از آخرین نمونه کار هایی که ما انجام داده ایم را مشاهده میکنید. ما مفتخر میشویم که به این خانواده بزرگ بپیوندید و سایت شرکت شما عضو خانواده بینا شود. برای مشاهده همه نمونه کار ها کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره، شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

محصولات و خدمات طراحی سایت
Tags: شعبه اینترنتی / طراحی سایت / محصول طراحی سایت