باشگاه مشتریان

بزرگ ترین منبع یک سیستم ارتباط با مشتری، باشگاه مشتریان است. باشگاهی با حضور مشتریان قبلی و جذب مشتریان جدید برای برنامه های بازاریابی یک مجموعه..

این فرایند یعنی برای هر بخش از بازار هدف خود می توانید برنامه ریزی کنید و برنامه ی خود را با شفافیت اجرا کنید.

در باشگاه مشتریان چه اتفاقی می افتد؟

در سیستم یک باشگاه مشتریان با حفاظت از اطلاعات خصوصی مشتریان نظیر شماره تماس، شماره ملی، آدرس و … می توان با اطلاع رسانی های متنوع نظیر تبریک تولد، برگزاری قرعه کشی یا اطلاع رسانی برای تخفیف در خریدهای بعدی، همواره خود را در ذهن مشتری فعال نگه دارید.
بسیاری از تحقیقات در بخش crm ثابت کرده است که به دست آوردن مشتریان جدید بسیار پرهزینه تر و زمان بر تر از حفظ مشتریان فعلی می باشد.البته هر کسب و کاری نیاز به مشتریان جدید دارد اما مشتریان جدید برای تبدیل شدن به مشتریان وفادار باید دلایلی داشته باشند.
در باشگاه مشتریان دلایلی برای حضور مشتریان وجود دارد که با برنامه های قبلی مجموعه و برنامه های آینده بازارایابی منطبق است.

سیستم اتوماسیون باشگاه مشتریان بینا به شما این اجازه را می دهد که برای مشتریان خود برنامه داشته باشید، از آن ها برای خرید های بعدی دعوت کنید و همواره به آن ها یادآوری کنید که همچنان در بازار هستید برای ارائه کالا و خدمات به آن ها افتخار می کنید.
در باشگاه مشتریان گیمیفیکیشن راه اندازی کنید تا مشتریان را متوجه خود نگهدارید. جشنواره فصلی راه اندازی کنید، گردونه شانس ایجاد کنید و برای مراجعه کننده ها بهانه های جذاب داشته باشید.
اتوماسیون باشگاه مشتریان بینا برای شما شرایطی را فراهم می کند تا مشتریان قدیمی خود را احیاء کنید، مشتریان فعلی را حفظ کنید و بهانه هایی برای جذب مشتریان جدید داشته باشید. این فرایند بهترین شرایط را برای داشتن سیستم ارتباط با مشتری قوی فراهم می کند تا با مشتریان ارتباط نزدیک تر و صمیمی تر داشته باشید.
گیمیفیکیشن های بینا در این زمینه بر سرعت وفاداری مشتریان می افزاید. این یعنی می توانید با شرایط بهتری به ارائه کالا و خدمات بپردازید.
این سیستم اتوماسیون می تواند از اسکن یک QRcode ، اولین خرید مشتری و یا ارسال پیامک شروع شود و پس از آن، مشتری ما در باشگاه مشتریان از دیگر خدمات ارائه شده بهره مند شود.

طراحی سایت

باشگاه مشتریان ماجرا

فروشگاه های زنجیره ای ماجرا، اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان یکپارچه برای تمام شعبات خود کرده است که روند این باشگاه به شرح زیر است

طراحی سایت

هر مشتری پس از مراجعه حضوری به یکی از این شعبات فروشگاه زنجیره ای ماجرا، با راهنمایی یکی از پرسنل، کد مخصوصی را به شماره مرکزی پیامک می کند. با این کار، یک امتیاز به پرسنل راهنمایی کننده اهدا میشود، وضعیت فروش آن شعبه از فروشگاه زنجیره ای مشخص می شود و از همه مهم تر یک عضو جدید به باشگاه مشتریان اضافه شده است. از این پس، این عضو جدید در حساب کاربری خود میتواند امتیاز حاصل از فعالیت خود در مجموعه ماجرا جمع کند و در خریدهای حضوری و یا آنلاین، تخفیف خود را دریافت کند.
امتیازات دریافت شده برای هر عضو باشگاه مشتریان، منوط به این که از کجا خرید می کند، چه چیزی میخرد یا چه فعالیت دیگری انجام میدهد، قابل برنامه ریزی و کنترل است و بستگی به سیاست انتخابی مدیریت مجموعه دارد.
کد مربوط به هر شعبه، هر فرد و پرسنل متفاوت است و در سیستم باشگاه مشتریان قابل تعریف است.

نمونه کارهای بینا با اتوماسیون باشگاه مشتریان

برای دریافت مشاوره، شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

محصولات و خدمات طراحی سایت
برچسب (تگ): ارتباط با مشتری / باشگاه مشتریان / مدیریت ارتباط با مشتری / مشتریان