لطفا مبلغ مورد نظر جهت پرداخت آنلاین را وارد نمایید.
مبلغ
ریال

کابر گرامی، شما با تکمیل این بخش می توانید مبلغ مود نظر خود را به تومان وارد نموده و به حساب شرکت بینا واریز نمایید. در این قسمت با صدور فاکتور و ارائه شماره پیگیری به شما این اطمینان داده می شود تا پس پرداخت امکان رهگیری آن برای شما وجود داشته باشد. پرداخت اینترنتی چیست؟
پرداخت اینترنتی به پرداختن پول از طریق اینترنت، در قبال دریافت کالا یا خدمات اطلاق می شود به طوری که این پرداخت بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک یا فروشگاه و از طریق اینترنت انجام شود. در واقع خریدار با استفاده از کارت بانکی خود می تواند از اینترنت خرید کند و پول آن را همان موقع پرداخت نماید. فرآیند پرداخت اینترنتی مدیران سایت های اینترنتی با بانک ها قراردادی می بندند و به این ترتیب پول با همکاری بانک از طریق اینترنت از حساب مشتری به حساب مدیر سایت واریز می شود. در حال حاضر بانک های اقتصاد نوین، پارسیان، پاسارگاد، پست بانک، تجارت، توسعه صادرات، رفاه کارگران، سامان، سپه، سرمایه، سینا، صادرات، صنعت و معدن، قرض‌الحسنه مهر ایران، بانک قرض‌الحسنه رسالت، بانک کارآفرین، کشاورزی، مسکن، ملت، ملی، بانک دی، بانک انصار، بانک ایران‌ زمین، بانک گردشگری، بانک حکمت ایرانیان، بانک توسعه تعاون و بانک قوامین به‌همراه مؤسسه اعتباری توسعه کوثر و بانک شهر عضو شبکه شتاب هستند و شما می توانید با داشتن فقط یکی از کارت های بانک های فوق پرداخت اینترنتی خود را انجام دهید.

شماره حساب های مشاورین انفورماتیک بینا:
(داود حوری زاده)

بانک ملی ایران

شماره کارت :
6037-9914-6669-7327

شماره حساب :
0100172920000

بانک ملت

شماره کارت :
6104-3379-1312-7468

شماره حساب:
57042219

پرداخت آنلاین | مشاورین انفورماتیک بینا

مطالب مرتبط

پرداخت آنلاین | مشاورین انفورماتیک بینا

اگر مطالب جدید نداشته باش

نمونه کارها

پرداخت آنلاین | مشاورین انفورماتیک بینا

گوگل زمان ماندگاری کاربر

آدرس: تهران - خيابان ولیعصر (عج) - بالاتر از طالقانی - مركز كامپیوتر ايران -
طبقه دوم - واحد ٢١٩

تلفن: 88807724 - 021

تلفن: 4070200 - 0912

پرداخت آنلاین | مشاورین انفورماتیک بینا
logo-samandehi

“مشاورین انفورماتیک بینا رایانه پژوهش در سال 1378 با هدف ایجاد یک مجموعه حرفه ای و کارامد در صنعت ICT کشور تأسیس گردید. مؤسسین شرکت همواره مهمترین مأموریت بینا را یاری رساندن به مشتریان در تصمیم گیری صحیح و انتخاب راه حل مناسب در حوزه ICT در نظر گرفتند. ما با مطالعات و تحقیقات مستمر و حساسیت به تغییرات اجتماعی اقتصادی همواره برنیازهای مشتریانمان تمرکز کرده ایم و با ایجاد بستری مناسب جهت بهره گیری از مجرب ترین مشاوران و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات همواره در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت ارائه دهیم.