طراحی سایت

طراحی سایت | مشاورین انفورماتیک بینا

ما در معرفی reCAPTCHA v3 بسیارهیجان زده هستیم. این ویژگی مفید به شما کمک می کند تا سوء استفاده های احتمالی در وب سایت را بدون نمایش هر گونه پیام یا درخواست اضافه ای، به راحتی کاربران واقعی را از ربات ها جدا کنید. بر این اساس تمامی تعاملات با وب سایت شما نتیجه ای را به گوگل برمی گرداند و گوگل به صورت خودکار پس از بررسی این تعاملات نتیجه ارزیابی خود را از کاربر وب سایت شما تشخیص داده و انعطاف پذیری بیشتری را برای انجام اقدامات مناسب تر فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر می توانید ویدئو زیر را مشاهده نمایید.

طراحی سایت | مشاورین انفورماتیک بینا

در این بخش می خواهیم با بررسی قدرت های سیستم های مدیریت محتوی که به صورت متن باز منتشر شده اند بپردازیم به همین منظور در این قسمت مقایسه مخواهیم جوملا و دروپال را مورد مقایسه و بررسی قراردهیم. پس لطفا با ما در ادامه مطلب همراه باشید...

طراحی سایت | مشاورین انفورماتیک بینا

پیشینه این سیستم به سال ۲۰۰۱ و نرم‌افزار مامبو برمی گردد که توسط گروه مایکرو در استرالیا ایجاد شد. مامبو خیلی سریع جهانی شد و با ارائه ایده‌های مختلف توسط مهندسان و گرافیست‌ها، قدرتمند و به تدریج فراگیر شد.

طراحی سایت | مشاورین انفورماتیک بینا

در ادامه این مطلب با کتاب های مفیدی در زمینه مدیریت وبسایت های تحت جوملا آشنا می شوید

آدرس: تهران - خيابان ولیعصر (عج) - بالاتر از طالقانی - مركز كامپیوتر ايران -
طبقه دوم - واحد ٢١٩

تلفن: 88807724 - 021

تلفن: 4070200 - 0912

طراحی سایت | مشاورین انفورماتیک بینا
logo-samandehi

“مشاورین انفورماتیک بینا رایانه پژوهش در سال 1378 با هدف ایجاد یک مجموعه حرفه ای و کارامد در صنعت ICT کشور تأسیس گردید. مؤسسین شرکت همواره مهمترین مأموریت بینا را یاری رساندن به مشتریان در تصمیم گیری صحیح و انتخاب راه حل مناسب در حوزه ICT در نظر گرفتند. ما با مطالعات و تحقیقات مستمر و حساسیت به تغییرات اجتماعی اقتصادی همواره برنیازهای مشتریانمان تمرکز کرده ایم و با ایجاد بستری مناسب جهت بهره گیری از مجرب ترین مشاوران و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات همواره در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت ارائه دهیم.