این وب سایت به کاربران اجازه می‌داد که همه حساب‌های خود در شبکه‌ های اجتماعی و یا خوراک وب سایت‌ ها را به یک حساب در فرند فید متصل کنند و به این ترتیب حساب فرند فید محتوای جدید این حساب‌ها (فیسبوک، توییتر، یوتیوب، فید وبلاگ‌ها و...) را به طور خودکار همرسانی می‌کرد.

ff2 

علاوه بر این کاربران می‌توانستند درباره محتوای همرسانی‌شده بحث کنند و کامنت بدهند.

گردانندگان فرندفید در مطلبی که در وبلاگ خود نوشته‌اند، می‌گویند پس از واگذاری این شبکه اجتماعی به فیسبوک در سال ۲۰۰۹ شمار کاربران فعال وب سایت به طور مدام کاهش پیدا کرده است.

آنها خطاب به کاربران سایت گفته‌‎اند: "ما به چیزی که سال‌ها پیش ساختیم افتخار می‌کنیم و می‌دانیم که این کار بدون حمایت شما ممکن نبود."

وب سایت فرند فید در مقطعی از شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار در ایران بود، به ویژه کاربران زیادی برای بحث درباره مسائل اجتماعی و سیاسی از آن استفاده می‌کردند.

با وجود اعلام رسمی بسته شدن فرند فید هنوز برخی از کاربران به آن دسترسی دارند.

 

 

نظرات (0)

نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 1)
Share Your Location

مطالب مرتبط

سایت فرند فید بسته شد | مشاورین انفورماتیک بینا

نرم افزارهای مورد نیاز بر

سایت فرند فید بسته شد | مشاورین انفورماتیک بینا

برگزاری جلسه اول از سری د

سایت فرند فید بسته شد | مشاورین انفورماتیک بینا

7 عامل تاثیر گذار در انتخ

آدرس: تهران - خيابان ولیعصر (عج) - بالاتر از طالقانی - مركز كامپیوتر ايران -
طبقه دوم - واحد ٢١٩

تلفن: 88807724 - 021

تلفن: 4070200 - 0912

سایت فرند فید بسته شد | مشاورین انفورماتیک بینا
logo-samandehi

“مشاورین انفورماتیک بینا رایانه پژوهش در سال 1378 با هدف ایجاد یک مجموعه حرفه ای و کارامد در صنعت ICT کشور تأسیس گردید. مؤسسین شرکت همواره مهمترین مأموریت بینا را یاری رساندن به مشتریان در تصمیم گیری صحیح و انتخاب راه حل مناسب در حوزه ICT در نظر گرفتند. ما با مطالعات و تحقیقات مستمر و حساسیت به تغییرات اجتماعی اقتصادی همواره برنیازهای مشتریانمان تمرکز کرده ایم و با ایجاد بستری مناسب جهت بهره گیری از مجرب ترین مشاوران و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات همواره در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت ارائه دهیم.