پکیج کسب و کار چیست؟

هر کسب و کاری در هر ابعادی اعم از کوچک و بزرگ، دارای شیوه ی فعالیت مختص به خود است. بارها شاهد بوده ایم که دو رقیب در یک مقطع زمانی شروع به کار کرده اند ولی پس از مدتی یکی از آن ها به شدت غرق در موفقیت می شود و دیگری دچار سردرگمی شدید است.
هر دو این افراد یک نوع کسب و کار را شروع کرده اند اما فقط یکی از آن ها شیوه درست را در پیش گرفته است. تعیین خط مشی صحیح کاری، نتیجه شگفت انگیزی در پی دارد. شهرت، کسب سهم بازار بیشتر، سرشناسی صاحب کسب و کار از نتایج یک پکیج کسب و کار مناسب است.

پکیج کسب و کار

شناسایی و آنالیز کسب و کار، شناسایی بازار، شناسایی رقبا و در نهایت طراحی برنامه ی مناسب برای اجرای استراتژی انتخاب شده با استفاده از ابزارهای درخور و تعریف شده در حیطه فعالیت نام تجاری با حفظ پرستیژ. همه همه از جانب انفورماتیک بینا برای ساخت آینده ای روشن در برنامه ی کوتاه مدت و بلند مدت طراحی شده ارائه خواهد شد.
پشتیبانی از پکیج کسب و کار ارائه شده در قالب کلینیک کسب و کار بینا به صورت 24 ساعته انجام خواهد شد.

حمایت از کارآفرینی

انفورماتیک بینا در جهت حمایت از کسب و کار های جدید و کارآفرینان فعال و همچنین استارت آپ های جوان کشور، پکیج های ویژه ای برای گسترش کار آن ها در نظر گرفته است که بدون شک موفقیت لازم را در پی دارد. چرا که در پروژه های اخیر انفورماتیک بینا پاسخی مثبت دریافت شده است.
مشاورین انفورماتیک بینا با 20 سال سابقه شفاف در زمینه مشاوره و اجرای کسب و کار، تجربه لازم را برای چینش یک پکیج کسب و کار اختصاصی به صورت حرفه ای کسب کرده است. فعالیت بینا در ارائه شیوه انجام روند یک کسب و کار گسترده است.
جهت تنظیم جلسه مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.