21 نکته کلیدی برای راه اندازی کسب و کار آنلاین

11

تبلیغات اینترنتی و میزان اثر گذاری آن

تبلیغات اینترنتی به استفاده از اینترنت به عنوان یک کانال و وسیله ارتباطی برای ارسال تبلیغات در محیط وب اشاره دارد،در تعریفی دیگر، تبلیغات اینترنتی را اینگونه تعریف نموده‌اند: نمایش دادن نامها وعلائم تجاری، شعارها و تصاویر تبلیغاتی در سایتهای (پایگاههای) پربیننده اینترنت، به نحوی که به تحقق اهداف تبلیغات کمک نماید (سایت صدا و سیما ۲۰۰۲). در فرایند تهیه و اجرای تبلیغات اینترنتی، شرکتهای تبلیغاتی، ناشران اینترنتی۱، تبلیغ‌دهندگان۲ (سازمانها و شرکتهای تولیدی و خدماتی) درگیرند.

تبلیغات مبتنی بر پست الکترونیک

نامه همواره یکی از ابزارهای بازاریابی و تبلیغات بوده‌است. با افزایش روزافزون استفاده از پست الکترونیک این ابزار به شیوه اثربخشی برای تبلیغات اینترنتی تبدیل شده‌است. تبلیغات از طریق پست الکترونیک ابزاری مقرون به صرفه‌است که از نرخ پاسخگویی بالایی نیز برخوردار است. همچنین این ابزار موجب وفاداری مشتریان و نیز موجب تقویت نام تجاری می‌شود ضمن اینکه در جذب و نگهداری مشتریان نیز ابزار بسیار کارآمدی است.

لطفا برای مشاوره خصوصی از طریق لینک زیر اقدام کنید

مشاوره خصوصی

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • فاطمه میرزایی

    راستش من از ویدیو چیزی متوجه نشدم.ولی خیلی کنجکاوشدم که بدونم اون نمودارها وشکل ها چه چیزی رو می خواست توضیح بده.اگرممکنه شما توضیحاتش روبدید. ممنون

  • در این ویدئو تلاش شده بود اهمیت استفاده از یک شبکه تبلیغی مناسب را نمایش دهد !
    شما میتوایند چند شبکه تبلیغ اینترنتی را که در حاضر در کشورمان فعال هستند نام ببرید ؟

  • فاطمه میرزایی

    tabligheirani.com /anetwork.ir /http://www.iranadsnet.ir/